+380679882581
+380994612808
 Каталог Фаберлик, продукция и  регистрация представителей

Faberlic в Украине

Фаберлик - кислородная косметика

Faberlic - найбільша російська компанія на ринку прямих продажів , виробник унікальної запатентованої кисневої косметики, яка доставляє кисень в глибокі шари шкіри. Також в асортименті Faberlic - вся гамма засобів для догляду за шкірою і волоссям, ексклюзивна французька парфумерія, декоративна косметика, продукти для будинку і здоров'я, дитячий одяг.

У 2003 році Компанія вийшла на міжнародний ринок, зараз представництва Faberlic відкриті в 24 країнах світу. Понад 600 тис. консультантів співпрацюють з нами в Європі та Азії. Близько 5 млн споживачів кожен день із задоволенням користуються продуктами Faberlic!

Компанія випускає більше 1000 найменувань продукції, має 30 патентів і входить до рейтингу «Топ-100 косметичних компаній».

Faberlic є спонсором екологічної організації «ЕКА», яка реалізує програми «Зелені міста» і «Більше кисню!». За даними програмами на території Росії посаджено більше 7 млн дерев.

 

У Faberlic власне виробництво, засноване на європейських стандартах якості, оснащене самим передовим і екологічним обладнанням, автоматичними лініями з виробництва, фасування та пакування косметичної продукції. За рівнем потенційних потужностей і масштабами виробничих площ фабрика Faberlic входить до числа найбільших косметичних підприємств Росії.

новинки фаберлик faberlic новинки Faberlic Фаберлик косметика новости каталога faberlic стать консультантом фаберлик новинки faberlic продукция faberlic декоративная косметика косметика для дома регистрация в фаберлик Faberlic online бижутерия новинки каталога фаберлик фаберлик новинки парфюмерия fabirlic новости ФАБЕРЛИК новости faberlic кислородная faberlic регистрация продукция фаберлик Фаберлик регистрация каталог новости каталога Фаберлик новинки каталога Faberlic косметика Фаберлик сайт faberlic сайт Фаберлик